LOGO - Henryk Majewski Naprawa resorów, ślusarstwo i elektromechanika

Henryk Majewski Naprawa resorów, ślusarstwo i elektromechanika

Amortyzatory, resory
Mechanika pojazdowa
Dane teleadresowe:
  • adres:
  • miejscowość:Poznań 61-312
  • województwo:wielkopolskie

Fotografie

Zdjęcie 1 - Henryk Majewski Naprawa resorów, ślusarstwo i elektromechanika  Zdjęcie 2 - Henryk Majewski Naprawa resorów, ślusarstwo i elektromechanika  Zdjęcie 3 - Henryk Majewski Naprawa resorów, ślusarstwo i elektromechanika  Zdjęcie 4 - Henryk Majewski Naprawa resorów, ślusarstwo i elektromechanika  

Opis firmy

Firma Henryka Majewskiego z Poznania zajmuje się kompleksową naprawą, regeneracją i wzmocnieniami resorów do samochodów. U nas kupisz także wysokiej jakości pióra resorowe, amortyzatory i stabilizatory do każdego typu auta.

Działamy już od 1986 roku i przez ten czas zebraliśmy duże doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych napraw.

Cechuje nas otwarte podejście do Klienta oraz fachowość, która przekłada się na jakość wykonywanych usług.

Regeneracja resorów

Regenerujemy resory używane i sprzedajemy nowe. Zajmujemy się również naprawami oraz regeneracją amortyzatorów i stabilizatorów samochodowych. Wszystkie materiały, których używamy do konstrukcji amortyzatorów, posiadają wymagane atesty.

Zachęcamy do zasięgnięcia opinii fachowców związanych z naszą firmą! Ich wiedza teoretyczna oraz praktyczna pomoże Ci wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie spośród proponowanych w naszej ofercie. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, powierzając nam opiekę nad Twoim pojazdem. Naprawdę warto!

Regeneracja resorów to pewny sposób na poprawę komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdują się elementy resorów, takie jak stabilizatory, pióra paraboliczne i proste pochodzące od różnych producentów. U nas kupisz resory (w tym resory piórowe) i stabilizatory do każdego samochodu ciężarowego produkcji polskiej i zagranicznej.

Nawet jeśli w danym momencie nie mamy jakiejś części, bez problemu sprowadzimy lub wykonamy ją dla Ciebie. Oferujemy przystępne ceny, profesjonalną obsługę i najwyższą jakość wykonywanych napraw elektromechanicznych.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy nie tylko mieszkańców Wielkopolski, ale także całego kraju!

Nasza oferta zawiera:

* wykonywanie i regeneracja resorów,

* resory do aut ciężarowych krajowych i zagranicznych,

* wzmocnienia resorów,

* montaż i demontaż resorów,

* regeneracja stabilizatorów przednich i tylnych,

* sprzedaż piór resorów,

* sprzedaż resorów i stabilizatorów,

* realizacja zamówień indywidualnych,

* regulacja amortyzatorów do wszystkich typów pojazdów.

Resory i pióra

Oferujemy resory i pióra zarówno produkcji krajowej, jak i zagranicznej. Jeśli chcesz poznać naszą szczegółową ofertę lub zamówić części samochodowe, zadzwoń. Odpowiemy na każde pytanie.

Zapraszamy do współpracy!

Godziny pracy

poniedziałek-piątek: 8.00-18.00, sobota: 9.00-14.00.

Słowa kluczowe

naprawa resorów Poznań, regeneracja resorów Poznań, wykonywanie resorów Poznań, resory do aut ciężarowych krajowych Poznań, resory do aut ciężarowych zagranicznych Poznań, wzmocnienia resorów Poznań, montaż resorów Poznań, demontaż resorów Poznań, regeneracja stabilizatorów przednich Poznań, regeneracja stabilizatorów tylnych Poznań, sprzedaż piór resorów Poznań, sprzedaż resorów Poznań, sprzedaż stabilizatorów Poznań, regulacja amortyzatorów Poznań,

Lokalizacja na mapie