LOGO - ALFA SERWIS ZBIGNIEW STRZYMIŃSKI - RUDA ŚLĄSKA

ALFA SERWIS ZBIGNIEW STRZYMIŃSKI - RUDA ŚLĄSKA

Mechanika pojazdowa
Elektromechanika samochodowa
Klimatyzacja samochodowa
Haki holownicze
Dane teleadresowe:
  • adres:UL. ZABRZAŃSKA 9
  • miejscowość:41-708 RUDA ŚLĄSKA
  • województwo:śląskie
  • telefon:+48608081714
  • fax:32 771 60 80
  • www:www.alfaserwis.net.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - ALFA SERWIS ZBIGNIEW STRZYMIŃSKI - RUDA ŚLĄSKA  Zdjęcie 2 - ALFA SERWIS ZBIGNIEW STRZYMIŃSKI - RUDA ŚLĄSKA  Zdjęcie 3 - ALFA SERWIS ZBIGNIEW STRZYMIŃSKI - RUDA ŚLĄSKA  Zdjęcie 4 - ALFA SERWIS ZBIGNIEW STRZYMIŃSKI - RUDA ŚLĄSKA  
Zdjęcie 5 - ALFA SERWIS ZBIGNIEW STRZYMIŃSKI - RUDA ŚLĄSKA  Zdjęcie 6 - ALFA SERWIS ZBIGNIEW STRZYMIŃSKI - RUDA ŚLĄSKA  Zdjęcie 7 - ALFA SERWIS ZBIGNIEW STRZYMIŃSKI - RUDA ŚLĄSKA  Zdjęcie 8 - ALFA SERWIS ZBIGNIEW STRZYMIŃSKI - RUDA ŚLĄSKA  

Opis firmy

Działamy na rynku od 2004 roku. Specjalizujemy się w montażu i serwisie instalacji gazowych, mechanice pojazdowej oraz diagnostyce komputerowej. Od początku działalności zdobyliśmy uznanie setek klientów.
Montujemy instalację gazowe do wszystkich samochodów napędzanych benzyną ( wtrysk jednopunktowy, wtrysk wielopunktowy, instalacje sekwencyjne). Instalacje gazowe posiadają dobre i sprawdzone sterowanie oraz podzespoły bazowe. Zajmujemy się także dystrybucją części. Dzięki temu istnieje możliwość zamówienia części bezpośrednio u nas po atrakcyjnych cenach. Dzięki temu Państwa samochód może zostać naprawiony kompleksowo.
Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w kursach i szkoleniach organizowanych przez czołowe marki zajmujące się dystrybuują części, podzespołów oraz oprogramowania komputerowego. Oferujemy wysoką jakość usług oraz fachowość.

Zapraszamy!

Oferta firmy

Mechanika pojazdowa

* naprawy główne i bieżące silników diesla i benzynowych
* analiza spalin
* naprawa zawieszeń,wymiana amortyzatorów, sprzęgieł, sworzni
* wymiana płynów
* próżniowa wymiana oleju
* wymiana łożysk, klocków, okładzin hamulcowych
* wymiana układów rozrządu,
* czyszczenie wtrysków benzynowych
* serwis klimatyzacji
* oraz wiele innych z zakresu mechaniki

Instalacje gazowe

Specjalizujemy się w zakresie instalacji gazowych. Zajmujemy się profesjonalnym montażem, serwisem i sprzedażą instalacji gazowych do samochodów osobowych i dostawczych. Posługujemy się profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem. Używamy najnowocześniejszych urządzeń, które umożliwiają szybki i skuteczny montaż oraz serwis. Na wszystkie instalacje udzielamy gwarancji. Dla klientów z Niemiec wydajemy certyfikaty homologacji w języku niemieckim. Oszczędzaj na każdym tankowaniu!

Haki holownicze

* Z ODKRĘCANĄ KULĄ :Wymaga użycia narzędzi podczas montażu lub demontażu samej kuli.
* Z ODPINANĄ I ZAMYKANĄ AUTOMATYCZNIE KULĄ: Czynność ta nie wymaga użycia narzędzi i trwa jedną sekundę. Kula jest zabezpieczona przed kradzieżą specjalnym zamkiem.Diagnostyka komputerowa

Testowane systemy samochodów japońskich i europejskich:

* Elektronika silnika
* Silniki DIESEL
* Silniki Benzynowe
* Znaczniki kontrolne
* ABS,
* Automatyczna skrzynia biegów
* Systemy komfortu (centralny zamek, elektryczne szyby i szyberdach, klimatronic, itd.)
* Systemy kontroli trakcji
* Magistrala CAN i EOBD
* Zawieszenie pneumatyczne
* Immobilizer
* Air Bag
* Kasowanie inspekcji serwisowych i olejowych
* Programowanie kluczyka i immobilizera

Autoalarmy

Zajmujemy się profesjonalnym montażem i sprzedażą alarmów firmy Tssystems oraz centralnych zamków do szerokiej gamy samochodów osobowych jak i dostawczych. W ofercie również posiadamy czujniki parkowania oraz szyby elektryczne.

Centralne zamki

W swojej ofercie posiadamy centralne zamki, które oferujemy wraz z kompleksowym montażem. U nas masz możliwość wyboru odpowiedniego centralnego zamka, pasującego do Twojego samochodu.

Zbieżność kół pojazdu

Wyrażana w milimetrach wielkość określająca różnicę odległości między obręczami kół przednich mierzonymi na wysokości ich osi obrotu w płaszczyźnie równoległej do jezdni z przodu i z tyłu obręczy, przy ustawieniu kół do jazdy na wprost; nierównoległe ustawienie kół (odległość z przodu obręczy kół jest mniejsza niż z tyłu) jest niezbędne dla zapewnienia równoległego toczenia się kół podczas jazdy, kiedy działające na nie siły usiłują odchylić je na zewnątrz. Niepoprawna zbieżność kół powoduje zagrożenie bezpieczeństwa ruchu, nadmierne zużycie paliwa, nadmierne zużycie ogumienia, pogorszenie komfortu podróżowania. Nie czekaj ? przyjdź i sprawdź i ustaw prawidłowo zbieżność.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Słowa kluczowe

mechanika pojazdowa Ruda Śląska, elektromechanika pojazdowa Ruda Śląska, instalacje gazowe Ruda Śląska, instalacje LPG Ruda Śląska, zbieżność kół Ruda Śląska, klimatyzacja samochodowa Ruda Śląska, diagnostyka komputerowa Ruda Śląska, haki holownicze Ruda Śląska, polecany mechanik Ruda Ślaska, brc, stag, zenit,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)