LOGO - Pomoc Drogowa Łukasz Kordylewski

Pomoc Drogowa Łukasz Kordylewski

Pomoc drogowa
Dane teleadresowe:

Fotografie

Zdjęcie 1 - Pomoc Drogowa Łukasz Kordylewski  Zdjęcie 2 - Pomoc Drogowa Łukasz Kordylewski  Zdjęcie 3 - Pomoc Drogowa Łukasz Kordylewski   

Opis firmy

Świadczymy profesjonalne usługi związane z holowaniem pojazdów oraz pomocą drogową.

Usługi holowania wykonujemy przede wszystkim w Poznaniu i województwie wielkopolskim. Jesteśmy również otwarci na wykonanie większych zleceń - na terenie całego kraju, a także Europy.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza i solidność wykonywanych usług zaowocowały zdobyciem zaufania szerokiego grona klientów indywidualnych, firm oraz salonów samochodowych.

Jednak nie poprzestajemy na tym i wciąż się rozwijamy. Stale zdobywamy wiedzę i doświadczenie. Coraz większe wymagania i nowe zapytania naszych klientów powodują, że poszerzamy stale ofertę.

Przez 24 godziny na dobę świadczymy fachową pomoc i profesjonalne zaplecze techniczne, a przede wszystkim szybki dojazd na miejsce wypadku czy wystąpienia usterki.

Transportujemy każdy rodzaj pojazdu - od aut osobowych, busów, przez ciężarówki, po maszyny budowlane.

Jeśli w drodze zdarzyła sie jakaś awaria! Jeśli nie mają Państwo przy sobie potrzebnych części! Jeśli potrzebują Państwo pomocy specjalisty mechanika! To warto skorzystać z naszych usług i przekonać się, że dzięki wysokiej jakości transportu i podejściu do klienta, jesteśmy najlepszą firmą na rynku. Prosimy nie zwlekać i zadzwonić do nas! Czekamy na kontakt przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Oferta firmy

Autoholowanie na zawołanie
Służymy fachową pomocą drogową, doradztwem oraz wsparciem technicznym. Po otrzymaniu wezwania docieramy na miejsce holowania w przeciągu 30 minut (na terenie Poznania). Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi, zakładami mechanicznymi, blacharsko-lakierniczymi oraz elektromechanicznymi, a także autoryzowanymi serwisami samochodów. Dzięki temu działamy kompleksowo i naprawiamy pojazdy w bardzo krótkim czasie.

Działamy kompleksowo.
Nasza oferta obejmuje m.in:
• Nowoczesne zaplecze techniczne
• Udostępnienie strzeżonego całodobowego parkingu
• Wyciąganie pojazdów z rowu,
• Drobne naprawy na miejscu awarii
• Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi, zakładami mechanicznymi
• Błyskawiczna reakcja na wezwanie
• Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniu

Nasze doświadczenie w branży pozwala nam kompetentnie i profesjonalnie wykonywać swoją pracę. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz możliwość negocjacji.

Słowa kluczowe

Autoholowanie Poznań, Holowanie samochodu Poznań, Pomoc drogowa Poznań, Pomoc holownicza Poznań, Strzerzony parking całodobowy Poznań, Wyciąganie pojazdów z rowu Poznań, Profesjonalna pomoc drogowa Poznań,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)