LOGO - Auto-Szyby Paweł Firek

Auto-Szyby Paweł Firek

Szyby samochodowe
Dane teleadresowe:
  • adres:ul.Dębowa 3
  • miejscowość:42-400 Zawiercie
  • województwo:śląskie
  • telefon:501 620 293
  • www:www.auto-szyby.home.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Auto-Szyby Paweł Firek  Zdjęcie 2 - Auto-Szyby Paweł Firek  Zdjęcie 3 - Auto-Szyby Paweł Firek  Zdjęcie 4 - Auto-Szyby Paweł Firek  
Zdjęcie 5 - Auto-Szyby Paweł Firek     

Opis firmy

W 1998r. zamontowaliśmy pierwszą szybę samochodową. Od tamtej pory na rynku samochodowym wiele się zmieniło, ale firma Auto-Szyby nieustannie zdobywa kolejnych zadowolonych klientów.

Swoim klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ rozumiemy potrzebę bezpieczeństwa i komfortu każdego użytkownika samochodu. Odznaczamy się wysoką precyzją i dbałością wykonania. Nasze atuty to profesjonalny zespół pracowników ,doskonałe techniczne wyposażenie i fachowa wiedza, dzięki temu świadczymy usługi na wysokim poziomie. Naszymi stałymi klientami są salony i serwisy samochodowe, liczne warsztaty samochodowe, firmy transportowe, Policja, karetki pogotowia, Straż Pożarna oraz wiele innych.

Posiadamy szyby do większości samochodów, warto podkreślić, że są to szyby najwyższej jakości takich firm jak Pilkington, Sekurit czy Splintex, jak również zamienniki firmy Benson czy Glaspo na które klient nie musi czekać, ponieważ znajdują się one w naszej stałej ofercie magazynowej. W przypadku braku szyby danego modelu jesteśmy w stanie ją sprowadzić i zamontować w bardzo krótkim czasie. Warto także zaznaczyć, iż oferujemy dojazd do klienta.

Polecamy:

szyby do wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów
szyby do maszyn budowlanych
naprawa pęknięć technologią amerykańskiej firmy GLASS MEDIC
szyby zastępcze ze szkła hartowanego, klejonego i z plexi
foliowanie szyb okiennych oraz samochodowych

Współpracujemy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce w zakresie likwidacji szkody dotyczącej polisy auto szyba. Obsługujemy od początku do końca cały proces likwidacji szkody wymiany lub naprawy szyby samochodowej bez angażowania Twoich środków finansowych. Sprawdź czy na poniższej liście znajduje się Twój ubezpieczyciel. Jeżeli tak zadzwoń do centrum zgłoszeniowego swojego ubezpieczyciela lub zgłoś szkodę na jego stronie internetowej.

Słowa kluczowe

Auto Szyby Zawiercie, Auto Szyby Śląskie, Wymiana Szyb Samochodowych Zawiercie, Montaż Szyb Samochodowych Zawiercie, Szyby Antywłamaniowe Zawiercie, Profesjonalne Przyciemnianie Szyb Zawiercie, Polerowanie Szyb Zawiercie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)